דבר מ.מ. המנכ"ל

תושבי תאגיד אלעין היקרים

תאגיד אלעין, תאגיד המים והביוב האזורי בע"מ, הוקם בשנת 2010 על ידי הרשויות המקומיות: אבו סנאן, ג'וליס, ג'דיידה-מכר, ינוח-ג'ת, ירכא, כפר יאסיף, ומזרעה, על מנת לשרת את תושביהם, לפי חוק תאגידי המים והביוב.

מאז הקמתו פועלים עובדי התאגיד במרץ וללא לאות על מנת להשלים, לחדש ולשפר את תשתיות המים והביוב בכפרים, ואת תהליכי השרות והטיפול בתושבים.

ולראיה, בחמש שנות פעילותו השקיע התאגיד 119.462 מיליוני שקלים בתשתיות המים והביוב השונות, הפסקות וניתוקי המים פסקו לחלוטין, ותושבינו זוכים למים איכותיים ברמות הגבוהות ביותר הנדרשות.

פעילות זו לא היית כלל פשוטה לאור השינויים הרבים שהוכתבו לפועלים במשק המים, ובכללם תאגיד אלעין, על ידי רשות המים ומשרדי הממשלה השונים.

אתר "אלעין" החדש הוקם עבורכם כחלק משיפור מערך שירות הלקוחות שאנחנו שוקדים ליעלו ולשפרו עוד ועוד.
האתר נועד לשרת אתכם, התושבים ולספק לכם את כל השירותים והמידע הנחוץ ביעילות, בזמינות גבוהה ובקלות יחסית.
באתר תמצאו את כל המידע הנחוץ לכם אודות חשבון המים, אפשרויות לקבלת שירות און-ליין, תשלום חשבון המים בצורה מקוונת, אפשרויות מגוונות ליצירת קשר ועוד.

כל זאת לא היה מתאפשר ללא עבודתם המקצועית והמסורה של כל עובדי התאגיד והנהלתו, ובהנהגת הדירקטוריון שכאמור עושים לילות כימים לספק לכם את השרות והעבודה הטובה ביותר לה אתם זכאים. זו בעייני גם ההזדמנות הנכונה להודות להם, בשימכם, תושבי הכפרים, על עבודתם זו.

יחד עם זאת, עוד עבודה רבה לפנינו, ובכל התחומים. אנו מודעים לכך, מתכננים את העתיד, ומקווים, בע"ה, להצליח ולהביא לכם את השלמת התשתיות, תחזוקה נאותה של הקיים ושרות משתפר עוד ועוד.

בכבוד רב,

עו"ד כמיל פרג'
מ.מ. מנכ"ל